Záruka, Kvalita a proč nakoupit u nás - | Motopříslušenství
radio1.jpgimg90img110img116

Záruka, Kvalita a proč nakoupit u nás

Často se ptáte na kvalitu dodávaných autorádií, případné reklamace, opravy nakupy a levnější ceny v zahraničí apod. Pokusíme se v následujících řádcích problematiku přiblížit.

 

Prodejem a instalací multimedálních autorádií se zabývám jíž od roku 2007, naše know how a nalezení správných dodavatelů a výrobců nás za léta provozu stalo opravdu hodně peněz.

 

Prvním problémem je, že na káždý model auta je až 15různých druhů podobně nebo totožně vypadajících rádií od různých výrobců a různých dodavatelů. Kde kvalita u 80% z nich je opravdu špatná a problemý se projeví buď hned po instalaci nebo např do roku po instalaci, jde o detaily zpracování každehé autrádia ne na povrchu ale uvnitř rádia, je zcela jedno jestli je rádio vybaveno 8 a vícejádrovým procesorem čí extra velkým HDD, pokud výrobce neumí s daným hardwarem správně zacházet, jej naprogramovat a zpracovat k dlouhodobému reálnému užívání je takový výrobek na nic.

 

Jedno mají však výše popsané nekvalitní rádia společné, jsou neopravitelné a 99% zahraničních prodejců Vám je ani nevyreklamuje, respektive nebudou ani odpovídat na maily. Co z toho že má zahraniční prodejce super hodnocení které mu je uděleno 2týdny po instalaci autorádia, že vše funguje super ale už hodnocení po roce fungování zakazník komentář nevidí.

 

Proto na našich stránkách najdete nejen výrobky nejlepší možné dostupné kvality ale taktéž výrobky u kterých jsme našim zákzaníků i např za pět let schopni zajistit pozáruční servis. Je logické, že nechceme aby naše produtky měli problémy a my řešili jednu reklamaci za druhou, nejsme asi nejlevnější na světě, ale raději klid s minimem problémů než-li nespokojený zákazník, který už se nevrátí.